תכנית עסקית

לכל מיזם או בהקמת עסק חשוב לבנות תכנית עסקית שתוכל להתוות את הדרך למטרה אותה הארגון מעוניין להשיג. התכנית מסייעת להופיע מול משקיעים פוטנציאלים ולהציג בפניהם את הארגון בצורה מקצועית ומוכוונת מטרה. התכנית מסייעת גם בהצבת יעדים לאורך ציר הזמן ולתכנן את העמידה בהם. אנו מתמחים בסיוע ובבניית תכנית עסקית בצורה מקצועית, משלב התכנון הראשוני דרך הכתיבה וההצגה ועד להוצאתה אל הפועל.

למען הסר ספק, תכנית עסקית אינה נכתבת על שבלונה ויכולה להיות כתובה באופן ואורך שונה ובהתאם לכל עסק.

ייעוץ ו או אימון עולים כסף אך העדרם –עולה יותר .

בדרך כלל בעסקים קטנים ו/או בינוניים ההצלחה בייעוץ נובעת ראשית:

בתיאום הציפיות מה תהיה הצלחה , וזה שונה לחלוטין מעסק לעסק ואדם למשנהו. יתרה מזו ככל שהקשר אישי יותר תהליך העבודה בדרך כלל מואץ יותר ויש מחויבות הדדית  גדולה יותר.

כבר בשיחת הטלפון הראשונה  אני בודק הדדית האם אני מתאים ללקוח,בדרך כלל בסוף פגישת העבודה השנייה הדינאמיקה ברורה לחלוטין , ובמידה ועולה שהלקוח צריך משהו אחר אני לא  מהסס להפנות אותו לגורם אחר , יתרה מזו בהרבה מאוד מקרים אני עובד במקביל ובשת"פ עם יועצים ובעלי מקצוע אחרים הכל לטובת הלקוח . "אני לא אוהב פופקורן בסרט –מכיוון שאני לקוח שבוי !!" אף לקוח יקר שלי לא היה ולעולם לא יהיה –לקוח שבוי.  העסקים שאני עוסק בהם מגוונים

וביניהם : משרד עורכי דין, מפעל לפרגולות , חנות לאביזרי בעלי חיים , חנות למסגרות, משרד אדריכלים ועוד רבים ומגוונים וכמובן תעשיות ומסחר במזון הסעדה ואירוח

ונושא אחר הוא :  האימון העסקי והאישי

אחד התהליכים היעילים ביותר ומוכחים  ליזמים או בעלי עסקים הוא:  תהליך אימון עסקי אישי ובמידה וזה מבשיל לעבור לתהליך ייעוץ עסקי , אלו 2 תהליכים שונים לחלוטין  שבהחלט יכולים להשלים אחד את השני  במועילות רבה.

בימינו עלות שיחת טלפון זניחה –פשוט תתקשרו ל  0525310106 ללא מחוייבות.

השארת תגובה